Кутија за алатки Langca, кутија за алатки за метална тока/удобна рачка и одвојлив врв со оддел, кутија за складирање на гаражи и кутија за алатки за хардвер, Слика 1
Свеж

Кутија за алатки Langca, кутија за алатки за метална тока/удобна рачка и одвојлив врв со оддел, кутија за складирање на гаражи

DEN 3.00

Достапно.

1. Дизајнот на преносни рачки е лесен за носење. Поради неговиот лесен и лесен дизајн, сетот на алатки може лесно да се носи насекаде. Удобната рачка на врвот овозможува практична подвижност. 2. Дизајн на заклучување : попаметно и полесно се отвора од традиционалните кутии. Почнете да ослободувате и да обезбедите доволно моќ за да ја отворите со тоа што нежно го влечете неколку секунди. 3. Внатрешната фиока за алатки за одвојување обезбедува повеќе простор. Дизајнот на внатрешниот оддел обезбедува повеќе простор. Оптимизирајте ги барањата за вселената на алатката. Со отстранливиот оддел, можете да ја користите нашата кутија за да имате повеќе избори. Препорачуваме!. 5. Електронски систем вибрирачки сензор за шипки на шипки Механички алатки и алатки за одржување развиени од заварувачи за поправка на автомобили за домаќинства. Карактеристики : Дизајн на преносни рачки, дизајн на метални заклучувања, дизајн на внатрешен оддел, нелизгање. Мали грешки се во нормален опсег. Поради различните резолуции на следење на бојата, постојат разлики во бојата во стандардите во индустријата. Материјал : Пластична тежина : околу 2,0 (кг) Пакување : 1x кутија за алатки. Едноставно, но цврсто алатки е идеално за секоја рачна активност. Со многу простор, алатката ги обезбедува најдобрите опции за складирање. Исто така, може да ги организира вашите алатки, бидејќи додатоците и малите делови можат да се чуваат одделно во капакот. Со помош на одвојлив носилки, вашите алатки се секогаш достапни.

Детали

Избор на клиенти