Кутија за држачи на алатки, полица за шрафцигер апс цврста широка апликација за орев
Свеж

Кутија за држачи на алатки, полица за шрафцигер апс цврста широка апликација за орев

DEN 0.33

Достапно.

Спецификација : Тип на ставка : држач за држачи на алатка : Абшоу за употреба : Користете директно по склопот., Многу корисно. Паметна организација : Баровите зад себе можат да се користат за држење на ленти и ролни со жица, додека долната фиока со повеќе прегради овозможува уредно складирање., Многу корисно. Поголем капацитет : Оваа кутија за држачи на алатки е повеќе од доволно за да ги сместите вашите различни алатки, како што се шрафцигер, ленти, ореви, итн. Широка апликација : Овозможува широка примена во многу прилики, вклучително, но не ограничувајќи се на работната површина, гаражата, поправката и така натаму. Преземање и поставување : Отворениот дизајн не само што овозможува подобар приказ, туку и го олеснува и да ги поставите вашите алатки за флексибилно работење. Широка апликација : Овозможува широка примена во многу прилики, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на работната маса, гаражата, поправката и така натаму. Преземање и поставување : Отворениот дизајн не само што овозможува подобар приказ, туку и го олеснува и да ги поставите вашите алатки за флексибилно работење. Одличен материјал ABS : Користејќи врвен материјал ABS, алатката со цврста структура може да носи голем товар, многу издржлив за термин со употреба на терминот. Широка апликација : Овозможува широка примена во многу прилики, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на работната маса, гаражата, поправката и така натаму.

Детали

Item Type:
Tool Holder Box
Material:
ABS
How to Use:
Use directly after assembly. :
Package List:
10 x Assembly Part:

Избор на клиенти