ВШМУКУВАЊЕ МОРОН ПРОЗОРЕЦ ВАКУУМ КУКА ТИП РАЧКА ПВЦ
Свеж

ВШМУКУВАЊЕ МОРОН ПРОЗОРЕЦ ВАКУУМ КУКА ТИП РАЧКА ПВЦ

DEN 972.80

Достапно.

кука за вшмукување. вакуум прозорец кука. вакуум кука. Вшмукување Колче Кука. Корисно вшмукување колче за кујна или бања - без дупчење, едноставно се прицврстува на вашата плочка или стаклена површина. Идеален за монтирање на новогодишни светла украси итн.

Детали

Избор на клиенти