Huhole Pegboard Hooks 6 inch 50pc, куки за табли со црна колче, вклопуваат 1/4 или 1/8 pegboard, идеални додатоци за организатор на табли за штипки за организација на алатки за гаражи, скл?
Свеж

Huhole Pegboard Hooks 6 inch 50pc, куки за табли со црна колче, вклопуваат 1/4 или 1/8 pegboard, идеални додатоци за организатор

DEN 623.68

Достапно.

Услуга за клиенти : Ние гарантираме строга контрола на квалитетот на нашите додатоци за Pegboard и обезбедуваме услуга по продажбата за вас во секое време.Дебел челик : Нашите куки за штипки се изработени со густ и цврст челик што овозможува години на употреба без да се свиткува или деформација. Премногу организатор : Куките на Pegboard се совршен организатор на wallидови за организација на гаражи, складирање на Nerf, складирање на wallидови што ги уредуваат вашите места како занаетчиската просторија, продавниците за хардвер, продавниците за заклучувачи и продавниците за малопродажба. Нашите куки за штипки се совршени за висечки колички, накит, лопата, предиво, жици за истегнување, вежба, клуч и многу повеќе. Премногу организатор : Куките на Pegboard се совршен организатор на wallидови за организација на гаражи, складирање на Nerf, складирање на wallидови што ги уредуваат вашите места како занаетчиската просторија, продавниците за хардвер, продавниците за заклучувачи и продавниците за малопродажба.

Детали

Избор на клиенти