Лунарни Полжави Дрвена Куќа За Миленичиња, Индексирање Животни На Лисја Нацртани Со Рака, отворено &засилувач; Затворен Пренослив Одгледувачница За Кучиња Со Перн?
Свеж

Лунарни Полжави Дрвена Куќа За Миленичиња, Индексирање Животни На Лисја Нацртани Со Рака, отворено &засилувач; Затворен Пренослив

DEN 2079.84

Достапно.

Ако сакате, можете да го користите како гнездо каде што ќе можете да ги угостите вашите бебешки кучиња. Благодарение на полнењето со меки влакна внатре, им овозможува на вашите кучиња да имаат квалитетен сон. Создадете свој простор со овие дрвени куќи за кучиња. Ткаенините се печатат само на предната страна. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Создадете свој простор со овие дрвени куќи за кучиња. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Можете лесно да го отстраните и исчистите благодарение на прицврстувачот за кука и јамка на делот од крпа. Можете исто така да ја користите перницата одделно.Мерења-28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие. Тоа е еден од најдобрите подароци што можете да ги добиете до вашите пријатели кои сакаат куче или засолништа за животни! Можете да ја отстраните перницата внатре и да ја користите одделно како што сакате. Создавањето простор што ќе направи да се чувствуваат безбедно ќе биде многу лесно со дрвени куќи за кучиња. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Има дополнителна мека и мека перница што ќе му овозможи на вашето животно да се опушти. Но, тоа не е ограничено само на тоа. Со својата ткаенина крошна на врвот, создавате удобна и засенчена област и ги заштитувате од задушувачките сончеви зраци. Вашите кучиња веднаш ќе се прилагодат на вашиот дом со овие дрвени куќи за кучиња!. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Мерења-28" W x 39" L x 32 "H Дрвена рамка & 31" l x 40 " W перница покритие. Ткаенините се печатат само на предната страна. Можете да подготвите стилски кревет за вашиот германски овчар, златен ретривер или кучиња чивава.

Детали

Избор на клиенти