ДЕЈЈА Спортски Пешкир За Пот 2 Пакувајте Апсорбирачки Компактни Крпи За Вежбање За Кујнски Партал Бања Фитнес Стадион Базен Симпатична Алпака Сина
Свеж

ДЕЈЈА Спортски Пешкир За Пот 2 Пакувајте Апсорбирачки Компактни Крпи За Вежбање За Кујнски Партал Бања Фитнес Стадион Базен

DEN 1.67

Достапно.

Може да се стави на вратот, врзан за рацете или врзан за главата. Погоден за : Абсорбента, дише и силни испарувачки својства го прават многу корисен за пешачење, патување, трчање, голф, фудбал, риболов, пливање, фитнес и други активности, играат улога во заштита од сонце, ладење итн.Ви благодариме што видовте овде и со нетрпение очекуваме да ве видиме следниот пат!. Ако сметате дека крпата станала потопла, повторно натопете ја во чиста вода и повторете ја горната операција. Прилагодување : ви посакуваме добредојде да ни дадете слики за да создадете уникатна спортска крпа што ја покажува вашата личност.Нашите спортски крпи се изработени од 100% микрофибер ткаенина, која има силна апсорпција на вода., може да се користи и како крпа за капење, крпи за миење лице, крпи за раце, партали итн., може да се користи и како крпа за капење, крпи за миење лице, крпи за раце, партали итн. По натопување, се користи за бришење на потта од телото за да се одржи телото ладно и да се отстрани лепливоста. Материјал : висококвалитетната ткаенина од 100% микрофибер носи мек и дише допир, силна апсорпција на вода, брзо сушење, многу погодна за кожата.Второ, кога крпата апсорбира доволно влага, исцедете ја крпата сува. Многу потење за време на вежбање не само што ќе влијае на состојбата на вежбање, туку може да биде придружено и со ризик од повреда. Пешкирот е отпечатен од едната страна, грбот е бел, не бледне и се пере во машина. Тежината е многу мала, само 130гр. Ако ви треба, можете да ме контактирате преку е-пошта!. Големина : големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см/11,5*32 инчи. Прилагодување : ви посакуваме добредојде да ни дадете слики за да создадете уникатна спортска крпа што ја покажува вашата личност. Материјал : висококвалитетната ткаенина од 100% микрофибер носи мек и дише допир, силна апсорпција на вода, брзо сушење, многу погодна за кожата. се користат во кујната или бањата дома. Здраво, добредојдовте во нашата продавница! Многу сум среќен што го избравте ова product. Пешкирот е отпечатен од едната страна, грбот е бел, не бледне и се пере во машина. Погоден за : Абсорбента, дише и силни испарувачки својства го прават многу корисен за пешачење, патување, трчање, голф, фудбал, риболов, пливање, фитнес и други активности, играат улога во заштита од сонце, ладење итн. По натопување, се користи за бришење на потта од телото за да се одржи телото ладно и да се отстрани лепливоста.

Детали

Избор на клиенти