ЏИНГКСИН Памучна Крпа За Лице Згуснете Абсорбента Крпи За Перење За Секојдневна Употреба, 13,7 х 13,7 Инчи,Зелена, 6 Пакувања
Свеж

ЏИНГКСИН Памучна Крпа За Лице Згуснете Абсорбента Крпи За Перење За Секојдневна Употреба, 13,7 х 13,7 Инчи,Зелена, 6 Пакувања

DEN 383.84

Достапно.

Памук, чешлан памук. Изработен од висококвалитетен чешлан памук,помек,абсорбента,еколошки, безбедност за употреба. Секоја ткаенина мери прибл. 13,7 на 13,7 инчи; Тежина прибл. 0,18 фунти. Идеален за домашна,канцелариска,бар,надворешна или патна употреба. Пакет : 6 парчиња. Рачно Перење или Машинско перење(во нормален циклус). Продажба Услуги : 1.Сите прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме за 24 часа : ) 2.100% задоволна гаранција за враќање(ве молиме чувајте ги предметите се сосема нови, не се користат : ) 3.Време на испорака : повеќето од нарачките ќе бидат испратени ПОБРЗО по поставени,и обично треба да пристигнат многу порано од проценетиот датум на испорака.

Детали

Избор на клиенти