Шанрија 3 Насочен Аудио Филтер, Делител На Аудио Фреквенција Заштита Од Прекумерна Струја Универзален Издржлив За Автомобил За Звучен Систем
Свеж

Шанрија 3 Насочен Аудио Филтер, Делител На Аудио Фреквенција Заштита Од Прекумерна Струја Универзален Издржлив За Автомобил

DEN 2.00

Достапно.

Усвојување на висок сјај двојно отклонување на топлина дисипирање на абс пластична обвивка, убави и дарежливи бои, висока рачка. Делителот на фреквенцијата составен од бас-индуктор и полимерен магнет, може да го подобри бас-попуштањето, приклучокот за лемење без лемење. Лесен за употреба, поврзете ги соодветните жици, а потоа веднаш затегнете ја жицата гонг. Уредот има функција за заштита од прекумерна струја, користејќи извонредна завршница и многу софистицирани материјали. Точниот звук е составен од разумна линија, високи стандардни компоненти и високи перформанси на трошоците. Функција : 1. Делителот на фреквенцијата составен од бас-индуктор и полимерен магнет, може да го подобри бас-попуштањето, приклучокот за лемење без лемење.2. Точниот звук е составен од разумна линија, високи стандардни компоненти и високи перформанси на трошоците.3. Усвојување на висок сјај двојно отклонување на топлина дисипирање на абс пластична обвивка, убави и дарежливи бои, висока рачка.4. Лесен за употреба, поврзете ги соодветните жици, а потоа веднаш затегнете ја жицата гонг.5. Уредот има функција за заштита од прекумерна струја, користејќи извонредна завршница и многу софистицирани материјали.Како Да Се Користи : Прво поврзете го аудио кабелот со влезот на делителот, потоа поврзете го басот на делителот со вуферот и поврзете ја високата височина со твитер спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Поделба На Фреквенцијата На Звучниците : ABS + Метал Боја : Црн Напон : 12 VPower : 300wapplaction : Универзална Листа На Пакети : 2 делител на Фреквенција на звучници.

Детали

Item Type:
Speaker Frequency Divider
Material:
ABS + Metal
Colour:
Black
Voltage:
12V
Power:
300W
Application:
Universal
Package List:
2 xSpeaker Frequency Divider :

Избор на клиенти