304 ореви од крилја од не'рѓосувачки челик, прицврстувач за прицврстувач на палецот, пеперутка орев, искривена m8 орев сребрена бела пакет од 10
Свеж

304 ореви од крилја од не'рѓосувачки челик, прицврстувач за прицврстувач на палецот, пеперутка орев, искривена m8 орев сребрена

DEN 2.67

Достапно.

Премиум материјал : Оревот на канџи е изработен од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик со голема цврстина, не е лесен за оштетување и деформирање. Добра брзина : Оревот на крилото на прицврстувачот има голема јачина, добра цврстина и може да биде цврсто фиксирана, силата е рамномерна и не се лизга. Исклучителна изработка : Површината е светла, мазна и бесплатна, интегрално формирана и отпорна на корозија. Лесно за инсталирање : завртките за крилјата се лесни за инсталирање и не бараат други алатки за да ја свртат навртката со рака. Внатрешен дијаметар : Прибл. 8мм / 0,31in. Апликации : Оревите на увото крило се погодни за механичка опрема, фитинзи, осветлување, конструкција на мост, декорација на мебел, итн. Премиум материјал : Оревот на канџи е изработен од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик со висока цврстина, не е лесен за оштетување и деформирање . Добра брзина : Оревот на крилото на прицврстувачот има голема јачина, добра цврстина и може да биде цврсто фиксирана, силата е рамномерна и не се лизга. Исклучителна изработка : Површината е светла, мазна и бесплатна, интегрално формирана и отпорна на корозија. Лесно за инсталирање : завртките за крилјата се лесни за инсталирање и не бараат други алатки за да ја свртат навртката со рака. Внатрешен дијаметар : Прибл. 8мм / 0,31in. Апликации : Оревите на увото крило се погодни за механичка опрема, фитинзи, осветлување, конструкција на мост, декорација на мебел, итн. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за орев од крило : 304 Не'рѓосувачки челик Боја : Сребрена бела внатрешен дијаметар : Приближно. 8мм / 0,31in Список на пакети : 10 x крило Орев Белешка : 1. Оставете грешка од 0‑1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артикалот прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Детали

Item Type:
Wing Nut
Material:
304 Stainless Steel
Color:
Silver White 
Inner Diameter:
Approx. 8mm / 0.31in
Package List:
10 x Wing Nut
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Избор на клиенти