УПАЛУПА Бебе зајаче еднорог безбедносно ќебе унисекс меко минки плишано полнето животно ќебе, loveyубовни ознаки, плетено играчка ќебе за момчиња за девојчиња, одлич
Свеж

УПАЛУПА Бебе зајаче еднорог безбедносно ќебе унисекс меко минки плишано полнето животно ќебе, loveyубовни ознаки, плетено играчка

DEN 636.32

Достапно.

Кадифен. Придружник за спиење : Lovey ultra меко полнето плишано ќебето го прави вашето бебе да се чувствува полно со loveубов и чувство на безбедност кога ќе го гушкаат бебето ќебе за да ги олеснат во спиењето брзо. Babyубовно ќебе : Мерки до 11 "е совршено за играчката со животни со прегратка на бебето е симпатична пријателка на бебињата, одговара на омиленото новороденче, го придружува вашето бебе да порасне. 100% здрава : Супер мека топена кадифен ткаенина може да му даде на вашето бебе повеќе Допрете го допрете чувството за безбедност на вашето бебе и вградена хартија/крцкање хартија/ознаки Привлечете го вниманието на вашето бебе. Мулти-намена за смирувачка играчка : Не грижете се за прсти за залак за бебиња, плачење, играње, лигање или емоционална нестабилност, исто така ќе направи Добра работа кога бебето има прошетка со шетач или патување со автомобил. Лесно ќебе за нега : Измијте пред употреба. Машината за миење ладно одделно на нежен/нежен циклус. Свилка суво на тивок оган. Избегнувајте директна топлина. Нема белило. Blackебе останува ново после секое измијте го кадифен. Придружник за спиење : Lovey ultra меко полнето плишано ќебето го прави вашето бебе да се чувствува полно со loveубов и чувство на безбедност кога ќе го гушкаат бебето ќебе за да ги олеснат во спиењето брзо. Бебето за babyубовно ќебе : мерки за 11 "е совршено за бебето Имбраниска играчка со животни е симпатична пријателка на бебињата, одговара на омиленото новороденче, го придружува вашето бебе да порасне. 100% здрава : Супер мека топена кадифен ткаенина може да му овозможи на вашето бебе повеќе допир да го подобри чувството за безбедност на вашето бебе и вградена хартија/хартија за крцкање/ознаки го привлекува вниманието на вашето бебе. Мулти-намена за смирувачка играчка : Не грижете се за прсти за залак за бебиња, плачење, играње, лигање или емоционална нестабилност, исто така ќе направи добра работа кога бебето има прошетки или патувања со автомобил. Лесно ќебе за нега : Измијте пред употреба. Машинско миење ладно одделно на нежен/нежен циклус. Тргнете се суво на тивок оган. Избегнувајте директна топлина. Без белило. Ќебето останува ново после секое миење.

Детали

Избор на клиенти