Фрли ќебе со фланено ќебе, удобно кадифен фрлање ќебето топло диносаурус ќебе за кауч троседот, меко меки нејасно ќебе за тинејџерски подароци, патувања и плажа- 60х5
Свеж

Фрли ќебе со фланено ќебе, удобно кадифен фрлање ќебето топло диносаурус ќебе за кауч троседот, меко меки нејасно ќебе за тинејџерски

DEN 415.84

Достапно.

Супер мек материјал - Нашите ќебиња за фрлање се изработени од врвен квалитет 300 gsm ултра мека фланел, дишење и лесна, се чувствува релаксирачки за употреба во текот на секоја сезона! Усвојување на здраво и еколошко печатење и боење, пријателски за кожата и удобно ќебе погодно за сите возрасти и миленичиња. Уникатен дизајн - Имаме многу талентирани дизајнери со силно око за мода и уникатен дизајн на размислување, така што секој што бара ќебе може да го најде овде. Нашето ќебе ја претвора вашата соба во поканувачки простор со овој исклучителен дизајн. Затегнете го преку стол, кауч или кревет за да додадете стилски допир во вашата дневна соба или соба за кревет. Разновидно ќебе - 30*40 инчи, 40*50 инчи, 50*60 инчи, 60*80 инчи, ние нудиме ќебе со мулти -големина за бебе, мали деца, деца, девојчиња/момчиња, тинејџери, возрасни. Совршен за користење дома и канцеларија, додека читате, гледате телевизија, користејќи ги таблетите. Совршено за сите сезони-нашите ќебиња се затоплуваат и дишат, тие се совршени за целогодишна удобност! Совршен подарок за празниците, Денот на вineубените, Денот на мајката, Денот на таткото, Нова Година, Денот на благодарноста, роденденот, Божиќ и за специјални прилики. Лесно за грижа - Машинско миење на нежен циклус со ладна вода, сушење суво на ниска температура, држи неколку машини за миење и убаво суво.

Детали

Избор на клиенти