Малку заморчиња со хрчак со хрчак, абет за зајак, додатоци за гнездо, сирена морска starвездена риба и модел на школка, кафези кревет мала куќа за животни
Свеж

Малку заморчиња со хрчак со хрчак, абет за зајак, додатоци за гнездо, сирена морска starвездена риба и модел на школка, кафези

DEN 2.67

Достапно.

Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " - обезбедување доволно место за трчање и криење на мали животни. Материјал : холандски фланел, поддршка на табли за ПП, за перење, не е лесен за деформирање. Целни видови : заморчиња, глувче, хрчак , Чинчила, Еже, зајак, верверица. Лесен за чистење, машинско миење и миење на рацете. Пријатен, удобен кревет за заморчиња, одличен роденден, Божиќ и новогодишен подарок за вашето прекрасно милениче. Вашите мали животни ќе го сакаат тоа. Големина : Тоа е со големина 12 "x 10,2" x 8,5 " - обезбедувајќи доволно место за трчање и криење за мали животни. Материјал : Холандски фланел, поддршка на одборот на ПП, за перење, не е лесна за деформирање. Целни видови : заморчиња, глушец, хрчак, чинчила, еж, зајак, верверица. Лесно за чистење, машина за перење и миење на рацете. Пријатен, удобен кревет за заморчиња, одличен роденден, Божиќ и новогодишен подарок за вашето прекрасно милениче. Вашите мали животни ќе го сакаат тоа. Обидете се со оваа играчка во кревет за да ги одржувате вашите миленици среќни. Дајте им „безбедно место“ за да се кријат зад себе и да додадете симпатичен додаток на живеалиштето. Тие ќе се чувствуваат толку безбедно во овој тунел каде никој нема да им пречи и ќе можат да ја издигнат главата! Симпатичните обрасци го прават креветот симпатичен додаток на живеалиштето. Големина за мали животни. Рачно изработено со loveубов и грижа. Додавање доволно простор за активности и забава на малите животни. Дизајнот на креветот ги прави миленичињата да се чувствуваат безбедно, има многу простор во него за да се навикне и да се дремат. Го поддржува вашето домашно милениче подобар сон. Топли совети : Достапно е да се мие со машина или рака за гнездо на хрчак.

Детали

Избор на клиенти