LXLA Миленичиња Троседот Куче &засилувач; Мачка Кревет-Дрвени Покачени Миленичиња Креветче Со Дебела Перница &засилувач; Ограда, За Мачки и Мали Средни Кучиња, Лето И
Свеж

LXLA Миленичиња Троседот Куче &засилувач; Мачка Кревет-Дрвени Покачени Миленичиња Креветче Со Дебела Перница &засилувач; Ограда,

DEN 3.00

Достапно.

€ Покачена Удобност-Спиењето со покачен кревет за кучиња е поудобно, почисто, посува и поздраво отколку на земја. Останете ладни во лето или тост во зима!. ● Издржлив и Стабилен Материјал-Природна борова рамка (Без боја) + Три иверица + мека памучна перница. Рамката од цврсто дрво има силна стабилност и голема носивост. ● Лесно за чистење-влакната од Домашни Миленици, нечистотијата или нечистотијата не се држат до дрвената рамка. Можете да ја исплакнете површината (само вода од чешма) или рачно да ја измиете со благ сапун и да оставите воздухот да се исуши. € Во затворени простории или На Отворено — Лесен за склопување и расклопување за транспорт. Можете да поставите подлога за кучиња на врвот на таблата за кревети како душек за да ја направите помека во вашата дневна соба, да ја однесете на патувања во кампување или да го оставите вашиот помошник да се рашири на сонце. ● Димензија-S 60x 38x 34cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 2,5 kg), M 75€50€42cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 10kg), L 90 € 55x 42cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 25kg), XL 105 € 60x 42cm (Погоден за домашни миленици во рамките на 40kg).

Детали

Избор на клиенти