Фоми Премиум Голема Перница За Спиење Со Вода | Прилагодлива И Поддржувачка Перница За База На Вода За Претпочитана Цврстина | Ортопедски Удобен Дизајн за Ублажува?
Свеж

Фоми Премиум Голема Перница За Спиење Со Вода | Прилагодлива И Поддржувачка Перница За База На Вода За Претпочитана Цврстина

DEN 3.33

Достапно.

Конечно, зашрафете го вентилот во отворот. Ова не само што го подобрува квалитетот на вашиот сон, туку ги минимизира прекините на спиењето.ЦЕЛА НОЌ, КОНЗИСТЕНТНА ПОДДРШКА : базата на вода веднаш се прилагодува на движењето на главата, обезбедувајќи постојана поддршка цела ноќ, подобрување на квалитетот на спиењето и минимизирање на прекините на спиењето. За средно чувство, додадете околу 90 мл вода. Потоа турнете ги рацете надолу на дното на перницата за да ги отстраните воздушните џебови. Ја ублажува болката во вратот/грлото на матката и отокот поврзани со стегнати нерви, напрегање или повреда на вратот, хернија на дискот, дегенеративна болест на дискот, вкочанет врат, главоболки.Перницата може лесно да се прилагоди според вашите personal преференции. ВАЖНО-за да спречите истекување, проверете дали го користите дното на инката што доаѓа заедно со производот за да го затегнете вентилот што е можно повеќе. Овозможува главата и рамената да бидат на поудобно и природно ниво и држење на телото, ублажувајќи ја болката во вратот/грлото на матката и отокот поврзани со стегнати нерви, напрегање или повреда на вратот, хернија на дискот, дегенеративна болест на дискот, вкочанет врат, главоболки. Едноставно додадете повеќе вода за поцврста перница, а помалку вода за помека. За цврсто чувство, додадете околу 120 мл вода. За помеко чувство, додадете околу 70 мл вода. ВРВЕН КВАЛИТЕТ и ДИЗАЈН : капакот на перницата е изработен од памучна нишка со висок број за меко, мазно, квалитетно чувство на хотел кое останува ладно и удобно цела ноќ. Едноставно додадете повеќе вода за поцврста перница, а помалку вода за помека. Водената Перница На Фоми ќе обезбеди добар сон за одмор, закрепнување и подготовка за следниот ден. Внатрешниот слој на меки, меки полиестерски влакна обезбедува максимална удобност. Конечно, водениот слој гарантира дека перницата ја одржува својата форма, како и веднаш се прилагодува на движењето на главата, обезбедувајќи крајна, долгорочна, одговорна поддршка за главата и вратот. ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : На 26" Х 17", сместува грб, странични или стомачни прагови, како и бремени жени кои сакаат дополнителна стомачна поддршка која смирува и нема да создаде притисок кога ќе се движат. ВАЖНО-за да спречите истекување, проверете дали го користите дното на инката што доаѓа заедно со производот за да го затегнете вентилот колку што е possible.

Детали

Избор на клиенти