СЛАТИОМ мачка кревет мат Лист Форма Мека Куче Кревет Мат Гајба Рампа Машина Перат Душек Средно Мали
Свеж

СЛАТИОМ мачка кревет мат Лист Форма Мека Куче Кревет Мат Гајба Рампа Машина Перат Душек Средно Мали

DEN 2.00

Достапно.

Лисјата се претвораат во пеперутки и паѓаат, носејќи топлина на малите животни и додавајќи прекрасен пејзаж во малиот дом. Двострано и двобојно опционално, може да се користи заедно, памучна ткаенина што може да се пере, лесна за чистење. Позитивните и негативните нијанси на светлина ја покажуваат убавината на листот во различни периоди. Достапно од двете страни, намалувајќи ја фреквенцијата на чистење. Меко и меко полнење од полиестерски влакна, пријателска за кожата и мека измиена памучна ткаенина, што им овозможува на миленичињата да уживаат во удобно и стабилно време за спиење. Лисјата се претвораат во пеперутки и паѓаат, носејќи топлина на малите животни и додавајќи прекрасен пејзаж во малиот дом. Двострано и двобојно опционално, може да се користи заедно, памучна ткаенина што може да се пере, лесна за чистење. Позитивните и негативните нијанси на светлина ја покажуваат убавината на листот во различни периоди. Достапно од двете страни, намалувајќи ја фреквенцијата на чистење. Меко и меко полнење од полиестерски влакна, пријателска за кожата и мека измиена памучна ткаенина, што им овозможува на миленичињата да уживаат во удобно и стабилно време за спиење. Лисјата се претвораат во пеперутки и паѓаат, носејќи топлина на малите животни и додавајќи прекрасен пејзаж во малиот дом.Двострано и двобојно опционално, може да се користи заедно, памучна ткаенина што може да се пере, лесна за чистење.Позитивните и негативните нијанси на светлина ја покажуваат убавината на листот во различни периоди.Достапно од двете страни, намалувајќи ја фреквенцијата на чистење.Меко и меко полнење од полиестерски влакна, пријателска за кожата и мека измиена памучна ткаенина, што им овозможува на миленичињата да уживаат во удобно и стабилно време за спиење.Големината е чисто рачно мерење, неизбежно ќе има грешка од 1-3 см, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Поради снимањето осветлување и разликата на секој монитор. Ќе има различни степени на разлика во бојата. Вистинскиот производ ќе преовладува.Погоден за миленичиња мачки, кучиња или зајаци.

Детали

Избор на клиенти