Кокомелон jj yoyo tomtom маица и шорцеви облека постави новороденче на дете
Свеж

Кокомелон jj yoyo tomtom маица и шорцеви облека постави новороденче на дете

DEN 3.00

Достапно.

Маица во Jerseyерси : 100% полиестер; Шорцеви со плетење со ребра : 95% памук, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Официјално лиценцирана кокомелон девојчиња за новороденчиња кратки ракави графички маички и симпатични и стилски шорцеви. Дизајн на печатење на екранот во кој се прикажани нејзините омилени ликови од кокомелон Ј.Ј. и јојо. Целиот дизајн на печатење; Шорцеви за велосипеди; Модерни руфи. Прекрасен дизајн на печатење на екран; Јака на вратот на вратот на екипажот на ребрата; Еластична половината за подобро вклопување. Совршено за подарок за роденден, секој ден носење, топли летни денови, назад во училишна облека и игра на отворено. Маица во Jerseyерси : 100% полиестер; Шорцеви со плетење со ребра : 95% памук, 5% спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Официјално лиценцирана кокомелон девојчиња за новороденчиња кратки ракави графички маички и симпатични и стилски шорцеви. Дизајн на печатење на екранот во кој се прикажани нејзините омилени ликови од кокомелон Ј.Ј. и јојо. Целиот дизајн на печатење; Шорцеви за велосипеди; Модерни руфи. Прекрасен дизајн на печатење на екран; Јака на вратот на вратот на екипажот на ребрата; Еластична половината за подобро вклопување. Совршено за подарок за роденден, секој ден носење, топли летни денови, назад во училишна облека и игра на отворено.

Детали

Избор на клиенти