Дете Бебе Девојки Летна Облека Облека Возбуден Ракав Диносаурус Кошула Леопард Блузи И Шорцеви Панталони Сетови 2 ПАРЧИЊА
Свеж

Дете Бебе Девојки Летна Облека Облека Возбуден Ракав Диносаурус Кошула Леопард Блузи И Шорцеви Панталони Сетови 2 ПАРЧИЊА

DEN 271.84

Достапно.

54 Биста : 25.71 Половината : 22.80 Половината : 19.05 -Должина На Шорцеви : 12.09 -Должина На Шорцеви : 9.244 Т/4-5 Години : Должина На Врвови : 17. Бебе Девојки Летна Облека Секојдневен Виножито Еднорог Маица Блузи+Розова Шорцеви Панталони Дводелни Краток Сет Деца Девојки Лето 2 Парче Облека Облека Срце-Кошула Блузи И Шорцеви Панталони Сетови Денот На Вљубените Летна Облека Поставен100% полиестер.46 -Должина На Шорцеви : 12.32 -Биста : 27.05 -Должина На Шорцеви : 12. Симпатична маица со ракави од леопард и црна кратка панталона за носење,на децата ќе им се допадне како подарок девојки 2 Парчиња Леопард Облека За Мали Летни Шорцеви Комплет Девојки Летни Облеки Со Маица + Кратки Панталони Детска Облека за Перење : ладно миење Машини (Препорачано Миење Раце) се надеваме дека ќе уживате во овие кратки комплети од нашата уникатна колекција и повторно Ќе ги пречекате вашите мали девојчиња ќе изгледаат апсолутно симпатично во овој моден костим за еднорог. Одлично за роденденска забава,каузална, носење или секојдневно носење.32 -Биста : 27.Не е лесно да се збрчка или избледи по миењето.35 Половината : 20. 5т/5-6 Години : Должина На Врвовите : 18.653 Т/3-4 Години : Должина На Врвовите : 16. Деца Девојки Лето 2 Парче Облека Облека Срце - Кошула Блузи и Шорцеви Панталони Поставува Денот На Вљубените Летна Облека Во собата. 3Т/3-4 Години : Должина На Врвовите : 16. Изработени од висококвалитетна ткаенина, удобна и дише, погодна за кожата за вашите деца.17 Половината : 20.87 Должина На Шорцеви : 11.35 Половината : 20.90 -Биста : 29.69 Должина На Шорцеви : 10. Одлично за роденденска забава,каузална, носење или секојдневно носење.Не е лесно да се збрчка или избледи по миењето.69 -Биста : 30.71 Половината : 22. Перење : ладно миење Во Машина (Препорачано Миење Раце) се надеваме дека ќе уживате во овие кратки комплети од нашата уникатна колекција и повторно Ќе ги пречекате вашите мали девојчиња ќе изгледаат апсолутно преслатко во овој моден костим за еднорог. 4Т/4-5 Години : Должина На Врвовите : 17.53 Половината : 21. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Состојба : 100% сосема нов.

Детали

Избор на клиенти