Багалини Женски Јасен Козметички Случај-Мал
Свеж

Багалини Женски Јасен Козметички Случај-Мал

DEN 1428.96

Достапно.

Произведено во САД или Увезено. РАЦИОНАЛИЗИРАН СТИЛ : тежи само 4 мл. и со димензии 7 W x 5 H x 1,5 D, оваа лесна козметичка кеса е дизајнирана да работи со вас, а не против вас. ПОГОДНОСТ ОТПОРНА НА ИСТУРАЊЕ : Нагласувањето за потенцијален хаос е минато. На ПРВ ПОГЛЕД : Пронајдете го токму она што ви треба за кратко време благодарение на јасен дизајн. НАПРАВЕНО ЗА ДА БИДЕ ЧИСТО : Едноставно исчистете ја торбата за шминка по потреба; водоотпорниот материјал обезбедува брзо освежување е ветре.

Детали

Избор на клиенти