ZJXHPO Плажа Патување Подарок Плажи Алкохол И Besties Шминка Торба Викенд Подарок За Одмор Подарок
Свеж

ZJXHPO Плажа Патување Подарок Плажи Алкохол И Besties Шминка Торба Викенд Подарок За Одмор Подарок

DEN 2.67

Достапно.

Големина : 23,5 см ( 9,25 инчи ) * 17 см (6,69 инчи) . СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. ЦИТАТ : ПЛАЖИ АЛКОХОЛ И НАЈДОБРИ. Материјал : 100% Водоотпорен материјал и лен.Двострано печатено, водоотпорно обложување, за да се обезбедат висококвалитетни слики кои ќе останат живописни со секојдневна употреба. Ова е многу интересен подарок. Не само што може да се користи како козметичка кеса, туку може да се користи и како торба за мобилни телефони, торба за очила, торба за лекови, акварели торба за пенкало, торба за алатки за шминка итн. Подарок : оваа торба за шминка не е погодна само за ваша сопствена употреба, туку и за подароци.Погоден за различни сцени или фестивали, за вашето семејство, пријатели, колеги итн.Нашата козметичка торба е одличен избор за празнични подароци, како што се роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените итн. Големина : 23,5 см ( 9,25 инчи ) * 17 см (6,69 инчи). Печатење слики светли и јасни, светли бои, двострано печатење, водоотпорен слој, не грижете се за избледување. Платно и лен, меки и водоотпорни. И издржлив. Внатре во торбата има црн водоотпорен слој, така што нема потреба да се грижите дали ќе ја извалкате торбата. Направивме и дизајн на патент за да можеме максимално да ја искористиме чантата за шминка без да се грижиме дали работите ќе испаднат. Големина : 32 см*37 см. Печатење слики светли и јасни, светли бои, двострано печатење, водоотпорен слој, не грижете се за избледување. Платно и лен, меки и водоотпорни. И издржлив. Постојат два шевови каде што ремените за рамо се поврзуваат со торбата, така што тие се поцврсти и не грижете се дека не можете да поднесете одредена количина тежина. Торбата за пазарење е отворена и нема дизајн на патент, што ја прави лесна за употреба при купување.

Детали

Избор на клиенти