Шани Јасна Пвц Козметика Голема Торбичка За Организатор-Транспарентна Торба За Тоалети За Шминка-Торба За Складирање Шминка За Патување-РОЗОВА
Свеж

Шани Јасна Пвц Козметика Голема Торбичка За Организатор-Транспарентна Торба За Тоалети За Шминка-Торба За Складирање Шминка

DEN 604.80

Достапно.

Оваа преголема проѕирна тоалетна торба со Патент Е Во Големина Голема која е со димензии 14 х 10 х 2 инчи, е чиста торба одобрена од стадионот и може да се користи како женска чиста спојка. ШАНИ е горда членка НА ПЕТА и сите наши производи се 100% без суровост. Издржлив јасен пвц ви овозможува лесно прегледување и наоѓање предмети и лесно може да собере накит/додатоци, електроника, облека и играчки. ШАНИ е горда членка НА ПЕТА и сите наши производи се 100% без суровост.Оваа голема торбичка за организатор на козметика е јасна торба за шминка отпорна на истурање, која е идеално складирање на шминка дома или патување. Чистата коцка за пакување за патување е изработена од висококвалитетен најлон отпорен на вода, кој е дизајниран да се вклопи во секој рачен багаж или други кеси одобрени ОД ЦА. Оваа Чиста Пвц Козметика Шани Голема Торбичка За Организатори е дизајнирана од професионалци за убавина во САД. Оваа преголема чиста тоалетна торба со Патент Е Во Големина Голема која е со димензии 14 х 10 х 2 инчи. Од линијата за патни торби Шани, Чистата Пвц Козметика Голема Торбичка За Организатори ВО РОЗОВА боја е случај за патување со шминка што ќе ја направи козметиката да се пакува бриз. Оваа Чиста Пвц Козметика Шани Голема Торбичка За Организатори е дизајнирана од професионалци за убавина во САД. Торбичката за убавина може да се користи како организатор на накит, организатори на алатки, организатор на електроника и сл. Оваа преголема проѕирна тоалетна торба со Патент Е Во Големина Голема која е со димензии 14 х 10 х 2 инчи, е чиста торба одобрена од стадионот и може да се користи како женска чиста спојка. Направена со проѕирен пвц винил, оваа тоалетна торба доаѓа јасни панели кои ви овозможуваат лесно да наоѓате и групирате предмети, а широката големина е совршена за шминка, тоалети, накит, облека и електроника. Оваа голема торбичка за организатор на козметика е јасна торба за шминка отпорна на истурање, која е идеално складирање на шминка дома или патување. Чистата торба за организатор на багаж и шминка е дизајнирана во САД од професионалци за убавина. Чистата коцка за пакување за патување е изработена од висококвалитетен најлон отпорен на вода, кој е дизајниран да се вклопи во секој рачен багаж или други кеси одобрени ОД ЦА.

Детали

Избор на клиенти