Винил Налепница Заштитна Кожа Налепница За Мајкрософт Xbox 360 Тенок и 2 Контролори Кожи - Месечината Мар Галакси
Свеж

Винил Налепница Заштитна Кожа Налепница За Мајкрософт Xbox 360 Тенок и 2 Контролори Кожи - Месечината Мар Галакси

DEN 883.20

Достапно.

За xbox 360 тенок конзола и нејзините 2 контролори влошки.5 парчиња комплет. Направено од висококвалитетен винкл, а не хартија. Лесно за лепење и отстранување,не е потребна посебна вештина. Без солза, без виткање, без бледнее и без трага кога ќе се излупи. Може да се држи за многу пати. Налепница за налепница За кожа Xbox 360 тенки и 2 кожи На контролорот Лесен за употреба И лепење, лесен за remove.No потребна е посебна вештина. 100% Сосема Ново оваа кожа е изработена од висококвалитетни винил налепници, не Хартија Без кинење, без виткање, без бледнее и нема трага кога се лупи може да се користи постојано Кожата Со Налепници може да ја заштити вашата конзола од нула. Вклучете 5 парчиња кожи : преден+заден+Среден+2 Пакетот за кожи На контролорот Вклучува : 5 парчиња кожи : преден+заден+среден+2 Детали За Пакетот за кожи на контролорот : 36*36*2см/120гр.

Детали

Избор на клиенти