XBOX 360 ТЕНОК КОЖАТА-ПАУН ПЕРДУВИ
Свеж

XBOX 360 ТЕНОК КОЖАТА-ПАУН ПЕРДУВИ

DEN 1598.40

Достапно.

Стилска кожа за прилагодување на вашата конзола. Заштитува од гребнатини и абење. Лесно За Нанесување. Лесно се отстранува не оставајќи остатоци. Кожата = Винил Налепница. Дајте Му на Вашиот Xbox 360 Слим нов нов изглед со Дигиврап. Печатени на премиум одделение винил, кој е ламиниран со луксузен заштитен слој за дополнителна издржливост.Сите наши кожи во целосна боја користат иновативно лепило, кое помага при инсталација без меурчиња и отстранување без остатоци.Комплет вклучува Дното / Врвот /Предниот дел на xbox & 2 појавување на контролорот кожи (Кожата = Налепница) - овој производ не е тешко случај или силиконски случај.

Детали

Избор на клиенти