[2 Пакување] Мат Финиш Тркалезен Ултра Тенок Држач За Прстен На Мобилен Телефон, Ротација Од 360 Степени и Прилагодлив Прстен За Прсти Од 180 Степени Со Матиран Метален
Свеж

[2 Пакување] Мат Финиш Тркалезен Ултра Тенок Држач За Прстен На Мобилен Телефон, Ротација Од 360 Степени и Прилагодлив Прстен

DEN 0.33

Достапно.

[Висококвалитетен држач за прстен за мобилен телефон] има тенок дизајн. Изработен од висококвалитетна легура на цинк и лим, држачот За прстен на Мобилниот телефон Вансурс има неспоредлива издржливост и останува недопрен дури и во случај на несреќа со пад. Технологијата за вакуумско позлата ја прави површината на држачот на телефонот пет пати поотпорна на избледување од традиционалната технологија за обложување со вода. Рабовите на прстенот на прстот се внимателно полирани за прстите. [Силен Леплив Прстен За Прстен] со супер силната леплива подлога ОД 3М VHB, овој зафат на прстенот на прстот на мобилниот телефон се држи до вашиот паметен телефон (издржува тест за гравитација од 5 кг) и спречува случајни падови и лизгања.3м леплива подлога може да се нанесе на повеќето мазни површини, вклучувајќи пластика, метал и ТПУ. [360°Ротирачки и 180°Прилагодлив] телефонскиот држач Вансурс може да се ротира 360° и да се преклопи 180°, така што секогаш можете да го поставите телефонот под вашиот најдобар агол на гледање. Оваа рачка на јамка е тестирана да издржи 6.000 набори без олабавување. Металната плоча совршено се совпаѓа со магнетниот држач за автомобил. [Мултифункционален Телефонски Прстен] овој мултифункционален држач за телефон може да ги ослободи вашите раце кога возите во преполн автобус или метро. Можете исто така да го ставите на вашата работна маса, кујнски шалтер или маса за гледање филмови, слушање музика, шминкање, остварување видео повици и играње игри. [36 Месеци Гаранција] Држачот За Телефонски Прстен на Вансурс може да се користи за паметни телефони од 4-8 инчи (Забелешка : не може да се користи за време на безжично полнење). Вансурс нуди 36-месечна гаранција и брза и пријателска услуга за клиенти во рок од 24 часа за сите прашања што може да ги имате. 2 Пакувајте Мат Финиш Тркалезен Ултра тенок Држач За Прстен На Мобилен Телефон, Ротација Од 360 Степени и Држач За Прстен Со Прилагодлив Прстен Од 180 Степени со Матиран Метален Телефонски Стисок За Магнетна Монтажа На Автомобил-Портокалова.

Детали

Избор на клиенти