Јамато Иновативни Зафати За Голф 13 Зафати За Голф Со Средна Големина/Стандардна Големина, Цврста Контрола На Сите Временски Услови И Рачки Со Високи Перформанси Об
Свеж

Јамато Иновативни Зафати За Голф 13 Зафати За Голф Со Средна Големина/Стандардна Големина, Цврста Контрола На Сите Временски

DEN 2.33

Достапно.

●Спецификација За Зафати За Голф Клубови ● Стандардна / средна големина, големина на јадрото : 0,600", должина на зафат : 10,60", тежина : 58°2g / 71°2g. различни бои кои ќе се идентификуваат со вас и ќе ви помогнат да го претставите омилениот тим. ●Научно-Инженерската Шема На Шарите Вклучува микро-текстура И плус обрасци на знаци промовира додадена влечење и контрола на зафати за голф-клубови.Научно моделот ја оптимизира играноста во сите временски услови за подобрен квалитет. ●Иновативен Гумен Материјал Е Конструиран од иновативен гумен материјал, јамато голфските рачки со средна големина обезбедуваат нелизгачки стисок за промовирање на целосна контрола на клубот во текот на целиот замав. €Исклучителна Апсорпција На Удари Q : иновативниот дизајн на микро-текстура на средната големина На држачите За голф Јамато овозможува рамномерен притисок на стисокот во секоја рака, а меката површина со висока влечна сила обезбедува удобност во секој замав. ●Добијте Идеални Костец За Голф За Себе Ќе обезбедиме 45 дена гаранција за враќање на парите и 12 месеци гаранција. ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа. Купување голф железо костец со безгрижно!.

Детали

Избор на клиенти