Кутре маица памучна кошула за кучиња миленичиња пролетна летна маичка со lубовно срце мама и тато кучиња облека кучиња доги долна количина 2 пакувања
Свеж

Кутре маица памучна кошула за кучиња миленичиња пролетна летна маичка со lубовно срце мама и тато кучиња облека кучиња доги

DEN 143.84

Достапно.

Достапни големини на ~ l : s (градите : 38cm / 15 ''; назад : 27cm / 10.6 ''), мали маички за кучиња за Померанец, Малтешки, Бихон, Ших Цу, Мин Пин. Забележете дека : маиците за домашни миленици првенствено се со големина со мерење миленичиња носат удобност. Памучен материјал : Маицата за кученца е изработена од висококвалитетен памучен материјал, кој има подобра апсорпција на влага, дишење и издржливост. Софтвер и удобно.Коик сува и лесна грижа. Модерна и енергична : симпатична кошула за кучиња, heartубовна кошула за кученца од срце, те сакам мама назад : 27 см/ 10,6 ''), мали маички за кучиња за Померанец, Малтешки, Бихон, Ших Цу, Мин Пин. Забележете дека : маиците за домашни миленици првенствено се со големина со мерење миленичиња носат удобност. Памучен материјал : Маицата за кученца е изработена од висококвалитетен памучен материјал, кој има подобра апсорпција на влага, дишење и издржливост. Софтвер и удобно.Коик сува и лесна грижа. Модерна и енергична : Симпатична кошула за кучиња, heartубовна кошула за кученца од срце, те сакам маица мама и тато, идеален подарок за кучиња и loversубители на кучиња. куче до личност. Кошули за кучиња дизајнирани за мали средни кучиња : Јорк, Пудл, Чихуахуа, Померанец, Малтес, Бихон, Ших Цу, Мин Пин, Минијатурен Дахшунд, Бихон, Фокс Териер, Jackек Расел, Скоти. Изберете го оној што ви треба!. Број на единици : 1.0. Опис на опсегот на возраста : Сите фази на живот. Упатства за нега : Машинска миење. Кутре маица памучна кучиња домашно милениче пролетно летно џемпери за срце и тато кучиња облека кучиња доги долна пакет 2 пакет ве молиме измерете ја големината на вашето куче и споредете со табелата со големина пред да поставите нарачка. Size Chest Back Neck Reck Recmented Тежина Xsmall32cm / 12,6 "22 CM / 8.66" 21 CM / 8.27 "Околу 2,2-4.4 IBS Small38cm / 15" 27 CM / 10.6 "25cm / 9.84" Околу 4,4-7,7 IBS Medive44cm / 17.3 "31cm / 27.02" 27.02 " -11.02 IBS GRAMGE50 CM / 19.7 "35 cm / 13.8" 31 cm / 12.2 "Околу 11.02-17.63 IBS 【Дизајн】 Тркалезна маица за кучиња на вратот, лесен за носење без ракави, меки и удобни дишење 【Применливи предмети】 Погоден за мали и средни -Сизирани кучиња 【Применлива сезона】 пролет / лето / есенска кошула за миленичиња 【Применливи прилики】 ПЕТ Дневно носење, кучиња пижами, забави, фестивали, спортови, прошетки ... лесна облека за кучиња!.

Детали

Избор на клиенти