Машки компресија кошули со долг ракав, кул сув спортски тренинг кошула долна облека Атлетска базаер за теретани за теретани за теретани
Свеж

Машки компресија кошули со долг ракав, кул сув спортски тренинг кошула долна облека Атлетска базаер за теретани за теретани

DEN 367.84

Достапно.

Боја : 2 парчиња, сина+виолетова големина : X-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината. Машинско миење. Потта и влагата може да се повлечат од кожата многу брзо за да се спречи облеката да се држи до телото. 【Мулти-веразални】 Совршено за дневна салата, фитнес, џогирање, трчање, фудбал, фудбал, јога, циклус, БЈЈ и други игри со топки, или сквоти, тренинг со тежина, скијање и други вежби на отворено.

Детали

Избор на клиенти