Планината Плус Hs1b Патување Случај За Dyson Airwrap Комплетен Стајлер И Додатоци | Пренослива Торба За Складирање Со Висечка Кука За Додатоци За Виткање Коса
Свеж

Планината Плус Hs1b Патување Случај За Dyson Airwrap Комплетен Стајлер И Додатоци | Пренослива Торба За Складирање Со Висечка

DEN 415.84

Достапно.

СИТЕ Во Еден Главен оддел со 4 индивидуални добро обложени слотови е компатибилен со комплетен стајлер за дајсон airрап, буриња за дишење, четки, машина за сушење пред стилизирање и други додатоци. КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА-лесно е да се вклопи во вашиот багаж, куфер. Практичен дизајн лесен за носење насекаде. Совршен за патување. Големината на куќиштето е 12" х 5" х 6,25". ДОБРО ЗАШТИТА-Користејќи квалитетен материјал, тој е лесен и лесен за чистење. Водоотпорен материјал ви овозможува да го користите во бањата. Обложената постава помага да се одржат стајлерот и додатоците за дишење во добра состојба. ВИСИ КУКА-Доаѓа со силна кука, можете да ја оставите отворена и виси на ѕидот. Тоа може да биде скриено кога не ви треба. ЛЕСНО ЗА ПАТУВАЊЕ-компактниот и лесен случај нема да зазема премногу простор во вашиот багаж е совршен за патување или одмор. Торба за складирање За Стајлер Dyson Airwrap.

Детали

Избор на клиенти