ЗРК Пеперутка Лоци Капчиња Коса 18 Инчен 6 Пакувања Пред Јамка Потресени Лоци Пеперутка Лоци Капчиња Плетенки Најприродно Продолжување На Косата За Црни Жени
Свеж

ЗРК Пеперутка Лоци Капчиња Коса 18 Инчен 6 Пакувања Пред Јамка Потресени Лоци Пеперутка Лоци Капчиња Плетенки Најприродно Продолжување

DEN 639.68

Достапно.

Пред-јамка, лесен за инсталирање. Мека Лесна; Без Заплеткување; Без Пролевање; Без мирис; Природен Стилски изглед; Долготраен. Услуга : Ако Имате Какви било Прашања Во врска Со Производите,Слободно Контактирајте Не, Ние Сме Секогаш Тука За Ваше Располагање и Ќе Ви Дадеме Задоволителен Одговор во рок од 24 часа. Зрк Косата е посветена на создавање на најмодерни и удобни производи за коса. Цврсто веруваме дека удобните производи ќе ви дадат апсолутна елеганција и самодоверба. ЗРК Пеперутка Локс Капчиња Коса усвои 100% квалитет ниска температура канекалон влакна. Тоа е најдобар влакна материјали. Неговите физички својства, изглед, боја и текстура се многу слични на вистинската коса, изгледаат исто како вистинска коса. НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА - - - Пред-извртени Пеперутки Лоцира Капчиња Коса За Жени. П1 : колку пакувања доаѓаат?. А1 : 6 пакувања по пакет, Обично 6 пакувања се доволни за да се направи целосна глава. П2 : Зошто боите на косата не изгледаат токму онака како што велат сликите или описот?. А2 : Обрнете Внимание Можеби Поради Светлината Што Ја Фотографираме и Разликата во Резолуцијата на Компјутерот. Бојата Нема да Исчезне, Бојата ќе Ја Задржи Косата На Целиот Живот. П3 : Зошто Изберете Пеперутка Локс Капчиња Коса?. А3 : Тој Е Претходно јамка и Извртен,Лесен за Инсталирање,Заштедува време,Заштедува Пари,Долготраен.

Детали

Избор на клиенти