Коса Ламба Насоки Со Алатка, 47 Инчен 800 Насоки Темно Виолетова Искра Коса Екстензии, Пенливи Сјајна Самовила Коса Додатоци За Жени
Свеж

Коса Ламба Насоки Со Алатка, 47 Инчен 800 Насоки Темно Виолетова Искра Коса Екстензии, Пенливи Сјајна Самовила Коса Додатоци

DEN 3.33

Достапно.

(4 снопови се преклопуваат спакувани одделно, вкупно 800 насоки). Тие можат да се мијат, сушат со фен и да се чешлаат. Погоден : Божиќ Нова година Ноќта На Вештерките Косплеј Партија, Дневен Фризерски, Партии, Бар Веселба, И Одмор Облекување, не само што се користи на косата, но исто така можете да го користите за да го направите вашиот нокт, Овие треперлива коса насоки може да ве направи повеќе блескави. (4 Снопови се преклопуваат спакувани одделно, вкупно 800 насоки). Безбеден, невкусен и нема да исчезне. Не само што се користат на косата, туку и можете да ја користите за да го направите ноктот, Овие треперливи влакна на косата можат да ве направат повеќе блескави.Безбеден Плех За Коса Отпорен на топлина : овие прамени за коса се направени од жица со висока температура. Лесен За Употреба : Користејќи го нашиот водич за инсталација на сликата, лесно може да ја смените вашата фризура. Висококвалитетен Материјал : овие влакна на косата се направени од жица со висока температура. Дојдете заедно со бесплатен подарок, Вклучува 1 парче капчиња, 100 + парчиња (Црна + Кафеава+ Русокоса) 5,0 мм микро силиконски линк прстени монистра. Тие можат да се мијат, сушат со фен и да се чешлаат.Лесен За Употреба : синтетичките прави фризури се доволно долги за да се исечат на различни должини според барањата за продолжување на вашата коса, Врзете јазол и поправете ја косата од ламба на вашата коса, косата од Ламба може да трае неколку недели. Ако сакате да отстраните, само користете ножици за да го исечете јазолот.Доживотна Услуга За Клиенти : ако откриете дека производот што го добивте е неисправен или не ви се допаѓа, ве молиме слободно контактирајте ме, ние ќе ви дадеме задоволително решение. Безбеден, невкусен и нема да исчезне.Темно Виолетова Ламба за Коса : 47 инчи/120см, 800 прамени Темно Виолетова ламба за коса. Дојдете заедно со бесплатен подарок, вклучува 1 парче капчиња, 100 + парчиња (Црна + Кафеава+ Русокоса) 5,0 мм микро силиконски линк прстени монистра. Косата од ламба може да трае неколку недели. Пакетот Вклучува : 47 инчен 800 насоки Темно Виолетова коса лажен. Користејќи го нашиот водич за инсталација на сликата, лесно може да ја промени вашата фризура.Применливи Прилики : Овој ламба за коса е многу погоден За Божиќ Нова година Ноќта на Вештерките Косплеј Партија, Дневен Фризерски, Партии, Бар Веселба, И Одмор Облекување. Ако сакате да отстраните, само користете ножици за да го исечете јазолот.

Детали

Избор на клиенти