Пиза Директно Човечка Коса Снопови СО Затворање 9А Необработени Бразилски Коса 3 Снопови Со Затворање Слободен Дел Природна Боја
Свеж

Пиза Директно Човечка Коса Снопови СО Затворање 9А Необработени Бразилски Коса 3 Снопови Со Затворање Слободен Дел Природна

DEN 1260.64

Достапно.

Поврзана Коса : Бразилска Коса, Перуанска Коса, Малезиска Коса,Монголска Коса, Малезиска Коса,Индиска Коса,Руска Коса, Бурманска Коса. Поврзан Стил : Бран На Телото/Воден бран/Длабок бран/Лабав бран/Кадрава/Откачена кадрава и така натаму. Материјал : 100% Непреработена Бразилска Девица Човечка Коса Ткае. Коса Ткаенина : Машина Двојно Ткаат. Одделение за коса : 9А+ Права Коса. Боја на коса : Природна Црна Боја, Може да биде Обоена и Рестилизирана. Единица Тежина : 100гр (+/- 5г)/парче. Должина на косата : 8" 10" 12" 14" 16" 18" 20" 22" 24" 26" 28" 30" на залиха . Секоја Должина На Мешавина Според Барањето. Материјал за коса : 100% Необработени Снопови човечка коса со затворање, Бразилска Права коса 3 Снопови со Затворање чипка 4х4. Квалитет на косата : Двојно Плетење, Чисто Верно На Должината, Верно на Тежината. За Затворање На Чипка : 4х4 Слободен Дел Затворање На Чипка Со Бебешка Коса, Лесно може Да го Направи Средниот Дел/Страничниот дел.Средно Кафеава Боја На Чипка Е Совршена со Секој Тен на Кожата. Пакетот Вклучува : 3 Снопови Права коса со Затворање на Чипка 4х4. Пиза коса-Доверливиот Бренд На Соединетите Држави, вашиот најдобар избор за да станете пошармантни. Зошто Да Изберете Пиза Коса ?. (1)имаме повеќе од 15 години 100% искуство во фабриката за човечка коса, извонредна технологија, одличен квалитет, интимна услуга. (2) ние користиме девствена коса исечена од главата на младата девојка директно наместо да собираме од подот. многу чиста, природна, мека, машина двојно силна. (3) Целата кутикула една насока, тесна и уредна, природна и здрава, без заплеткување, не shedding.no мирисот, може да биде обоен и редизајниран од себе. (4)целата коса е 100% човечка коса, без мешана синтетичка и животинска коса, што е многу погодно за долготрајна употреба.

Детали

Избор на клиенти