Хомојојо 1пц Држач За Јајца Корпа За Складирање Керамички Јајца Корпи За Собирање Јајца За Свежи Јајца Метални Држачи Метална Корпа Контејнер За Овошје Држач За Ја?
Свеж

Хомојојо 1пц Држач За Јајца Корпа За Складирање Керамички Јајца Корпи За Собирање Јајца За Свежи Јајца Метални Држачи Метална

DEN 3.33

Достапно.

смола, железо. КОРПА СО ЈАЈЦА за СОБИРАЊЕ СВЕЖИ ЈАЈЦА Погоден За : корпите со јајца за свежи јајца можат да бидат добри за складирање јајца, овошје, друга храна, неопходна во кујната. Исто така, може да биде за држете ги другите што ги сакате. КОШНИЦА ЗА ЈАЈЦА со својот дизајн на отворен капак, можете исто така да ги чувате вашите јајца на иста собна температура и подалеку од иритирачка храна во вашиот фрижидер. КУЈНА СКЛАДИРАЊЕ МЕТАЛНА ЖИЦА ЈАЈЦЕ КОШНИЦА Специјален послужавник за јајца во форма на пилешко со фина изработка, никогаш повеќе не остануваат без јајца. КОРПА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЈАЈЦА можете да ги ставите сите јајца во корпа, тоа ги штити од пукнатини. КОРПА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ЈАЈЦА СИМПАТИЧНА КОРИЦА во ФОРМА на ПИЛЕШКО живописната корица во форма на пилешко е изработена и рачно насликана керамика,, добра за Љубителите на Пилешко. Симпатична кокошка лази по корпа од ковано железо со јајца, како да размислува за пиле. Ова е свеж и интересен начин за чување јајца. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на организаторот за складирање во форма на пилешко-Материјал : Смола, корпи со железни јајца. - Големина : 31х30х24см Корпа Со Јајца за Контејнер За Држач За Свежи Јајца. - Боја : Жолто јајце собирање корпи за свежи јајца. - Специјална фиока за јајца во форма на пилешко со фина изработка, никогаш повеќе не снема јајца корпа со јајца. - Можете да ги ставите сите јајца во кошница, ги штити од пукнатини јајца за складирање кошница. - Мултифункционален, се вклопува во многу простории на куќата за организирање на сите видови предмети организатор за складирање во форма на пилешко. - Со својот дизајн на отворен капак, можете исто така да ги чувате вашите јајца на иста собна температура и подалеку од иритирачка храна во металните држачи на фрижидерот. - Добро за складирање јајца, овошје, друга храна, суштински добар помошник во кујнската рустикална корпа.Опис на стоката кошница за собирање Јајца можете дури и да складирате зеленчук и овошје во корпата.Јајце Кошница За Свежи Јајца Држач Контејнер прекрасен додаток на кујна или дневна соба, се вклопува во многу простории на куќата за организирање на сите видови предмети.рустикална корпа специјалната корпа во форма на пилешко е изработена од железо и смола, фина корпа за складирање за собирање јајца.

Детали

Избор на клиенти