Хемотонска Метална Корпа Жица Корпи За Складирање Метална Мрежа Корпа За Јајца Керамичка Корпа За Складирање Јајца Корпа За Пилешко Јајца За Кујна Храна Јајце Зак?
Свеж

Хемотонска Метална Корпа Жица Корпи За Складирање Метална Мрежа Корпа За Јајца Керамичка Корпа За Складирање Јајца Корпа За

DEN 544.00

Достапно.

Кошница за Складирање јајца Кујна Железна Шуплива корпа за складирање, погодна за поставување на сите видови мали предмети. Кујна за Складирање јајца одличен подарок за семејството, пријателите, соседите и познаниците кои се преселуваат во нов дом. Кујна За Складирање јајца корпата за складирање железо не е лесна за носење и кинење, многу практична во употреба. Кујна за Складирање јајца Неговите јаки Страни Се користат Во кујната, како алатка за складирање кујна, со голем капацитет, можете да ставите јајца, ѓумбир, лук итн. Кујна За Складирање јајца производот може да ви служи долго време без лесно оштетување. Опис Метална Мрежа Корпа За Јајца Керамичка Корпа За Складирање Јајца Корпа За Пилешки Врвни Јајца За Кујна Храна Јајце Закуска Контејнер Карактеристики-Материјал : Железо, Керамика-Големина : 19. 5Х19. 5Х24СМ.- Боја : Избрана Боја 2. Пакет Вклучувајќи 1 х Кошница За Складирање.

Детали

Избор на клиенти