Игра Момче Однапред-Ограничено Издание Платинум
Свеж

Игра Момче Однапред-Ограничено Издание Платинум

DEN 1.67

Достапно.

Ограничено Издание Платина. Опис на производот Ако сте сериозни во врска со рачни игри, Добијте Ја Играта Момче Однапред Ограничено Издание Платина. Сега можете да играте со стил со овој колекционерски предмет во новата масна платина боја. Бидете завидливи на вашите пријатели кога ќе се појавите со овој поладен отколку кул систем. Сето тоа е забава на оригиналната Игра Момче Однапред со голем екран, страшни графика и огромен спектар на игри, само сега тоа е елегантен, софистициран и стилски. Ова Е специјално Ограничено издание, Платина Боја Игра Момче Однапред конзола. Кога првпат Ќе го подигнете Системот За Напредување На Момчето За Игри, ќе бидете изненадени од тоа колку малку тежи. На помалку од 5 унци и малку поголем од шпил карти за играње, системот лесно се вклопува во џебот на кошулата без никакво попуштање. Пошироката форма НА ГБА подобро се вклопува во поширок опсег на раце. Поранешниот дизајн премногу често ги туркаше левите и десните зглобови на палецот заедно за време на играта. Новиот распоред е удобен за сите возрасти, а ориентацијата на централниот екран го олеснува гледањето. Сопствениците На Бои За Момчиња Во Играта ќе го најдат поголемиот екран НА ГБА нешто потемен отколку што се навикнати, но тоа е затоа што екранот е опремен со технологија против отсјај. Како И Бојата На Момчето Од старата Игра, лцд-бојата не е со позадинско осветлување, така што ви треба прилично добра светлина за играње. За разлика од тој систем, сепак, нема да го кренете вратот и да ја навалите единицата за да видите околу рефлексијата на жариштето на сијалицата на вашиот екран. Но, ќе ја забележите и графиката. Спортинг она што во основа е редизајнирана ТЕХНОЛОГИЈА SNES, ќе видите работи на GBA што ги гледате на големите конзоли, како што се скалирање (правење предмети поголеми или помали) и ефекти на ротацијатехнолошки достигнувања кои ќе влијаат на изгледот на сѐ, од преминување на целната линија до фрлање премин за допир до индексирање низ зандана.

Детали

Избор на клиенти