РК73Б1ЈЛТД301Ј-Фиксни 2-Пинови СМД 73Б1ЈЛТД301
Свеж

РК73Б1ЈЛТД301Ј-Фиксни 2-Пинови СМД 73Б1ЈЛТД301

DEN 864.00

Достапно.

Керамичка Површина Монтирање (СМД) Чип Отпорник. Фиксна Смд Тенок Филм Отпорник. (100 Парче Многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувани ВО ЕСП безбедно пакување. Квалитет проверен од професионалци во индустријата. Совршен за леб, САМ, производител, поправка, прототип. Метал.

Детали

Избор на клиенти