Поврземе Ѕид Монтирани Цврст Алуминиум Тешки Скриени Преклопен Црн Единствена Кука (Боја: Црна, Големина
Свеж

Поврземе Ѕид Монтирани Цврст Алуминиум Тешки Скриени Преклопен Црн Единствена Кука (Боја: Црна, Големина

DEN 2.67

Достапно.

1. Закачете ја куката за облека зад вратата, без влез за удирање,. 2. Скриен преклопен дизајн, компактен и не зазема простор,. 3. Тоа е повеќе заштеда на простор за отворање кога не се користи, погоден за различни сценарија дома. 4. Простор алуминиумски материјал, отпорен на корозија, не е лесен за ' рѓа. 5. Простор алуминиумот има добра јачина, отпорност на корозија и отпорност на ' рѓа и е модерен дом за бања. 1. Закачете ја куката за облека зад вратата, без влез за удирање,. 2. Скриен преклопен дизајн, компактен и не зазема простор,. 3. Тоа е повеќе заштеда на простор за отворање кога не се користи, погоден за различни сценарија дома. 4. Простор алуминиумски материјал, отпорен на корозија, не е лесен за ' рѓа. 5. Простор алуминиумот има добра јачина, отпорност на корозија и отпорност на ' рѓа и е модерен дом за бања. Функција : 1. Закачете ја куката за облека зад вратата, без влез за удирање, 2. Скриен преклопен дизајн, компактен и не зазема простор,3. Тоа е повеќе заштеда на простор за отворање кога не се користи, погоден за различни сценарија дома.4. Простор алуминиумски материјал, отпорен на корозија, не е лесен за ' рѓа.5. Простор алуминиумот има добра јачина, отпорност на корозија и отпорност на ' рѓа и е модерен дом за бања.Спецификации на производот : Големина : како што е прикажано материјален простор Алуминиумска Боја : Вклучен Е Црн Пакет : Кука*1 само горенаведената содржина на пакетот, со исклучок на други производи.Како да го инсталирате производот : 1. Пред да ја инсталирате куката, исчистете ја водата и маслото на површината.2. Откинете го заштитниот слој на грбот.3. Притиснете ја куката од центарот до работ.4. Најдобро е да земете тешки предмети по 24 часа.забелешки : 1. Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1~3 см, благодарам.2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како и сликата.За Бојата : ве Молиме потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка.

Детали

Избор на клиенти