Дијаметар на надворешни извори од 15мм на надворешни извори од 1,2мм жица диа 45мм долга компресија на компресија извори пролет 10 парчиња
Свеж

Дијаметар на надворешни извори од 15мм на надворешни извори од 1,2мм жица диа 45мм долга компресија на компресија извори пролет

DEN 3.00

Достапно.

Име на производот : Пролет на компресија; Боја : Црна. Дијаметар на жица : 1,2мм / 0,047 "; вкупна висина : 45мм / 1,8". Надворешен дијаметар : 15мм / 0,6 "; Материјал : Пролет челик. Тежина : 31g. Содржина на пакет : 10 парчиња x компресија пролет. Се користи во лесна индустрија. Совршено за широк спектар на употреба во домовите, продавницата, на фармата или ранчот, малите бизниси. Користени во вратите на екранот, салоните за чаши, играчки, тревник и градинарска опрема и индустриска.

Детали

Избор на клиенти