Hemените топлински долна облека со основни нозе со меко руно; Дами лесни долги nsонс Хитр Греј XS
Свеж

Hemените топлински долна облека со основни нозе со меко руно; Дами лесни долги nsонс Хитр Греј XS

DEN 1304.00

Достапно.

Не го ограничува движењето; Се чувствувате како втора кожа со четиринасочно истегнување и ви ја дава потребната топлина без густи или тешки слоеви. Ногата може да се користи како основен слој или да се носи сам. Имаме вашата големина! За возрасни жени; јуниори; тинејџер; до xxxl. Дами екстремни ултралејски топли хеланки ги прават вашите омилени активности за ладно време попријатни. Големини работат мали : ако не ви се допаѓа цврсто вклопување; Земете големина нагоре. Костумот може постојано да се мие без да се намали. Прилагодена опремена женска дизајн. Костумот може постојано да се мие без да се намали. Прилагодена опремена женска дизајн. Основната термичка долна облека има ентериерно микрофибер руно што е меко и пријатно; Се чувствува одлично против вашата кожа и под слој облека. Без разлика дали пешачите; велосипедизам; Лов; сноуборд; ски; кампување или други спортови на отворено; Патувањето, па дури и спиењето на термичките хулахопки на Окленд ве одржува удобно. Дами екстремни ултралејски топли хеланки ги прават вашите омилени активности за ладно време попријатни. Неколку опции со цврста боја, вклучително и тактичко камо и нашата нова Хедер Греј. Неколку опции со цврста боја, вклучително и тактичко камо и нашата нова Хедер Греј. Имаме вашата големина! За возрасни жени; јуниори; тинејџер; до xxxl. Големини работат мали : ако не ви се допаѓа цврсто вклопување; Земете големина нагоре. Машинско миење. Не го ограничува движењето; Се чувствувате како втора кожа со четиринасочно истегнување и ви ја дава потребната топлина без густи или тешки слоеви. Повлечете го затворањето. Тенката лесна термичка облека ја одржува вашата телесна топлина на ладна температура со влага за губење од вашата кожа; Брзо сушење и изолација од студот.Повлечете го затворањето. Ногата може да се користи како основен слој или да се носи сам.

Детали

Избор на клиенти