FQZWONG женски обичен лабава цврста боја домашна крзнена џеб со аспирани панталони со долги ракави панталони од панталони пижами
Свеж

FQZWONG женски обичен лабава цврста боја домашна крзнена џеб со аспирани панталони со долги ракави панталони од панталони пижами

DEN 1.67

Достапно.

❤ Најдобра услуга : Ако имате какво било прашање, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме за 24 часа! Ако ви треба размена, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да разменувате бесплатно.16 '' ★ Хип : 116cm/45.62 '' ★ ракав : 48cm/18.71 '' ★ ★ Големина : XL ★ САД : 10 ★ Велика Британија : 14 ★ ЕУ : 40 ★ Биста : 127cm/50. Во зима, можете да го носите внатре.31 '' ★ половината : 78cm/30.02 '' ★ ракав : 49cm/19. Ова е дефинитивно задолжително во вашата гардероба. рачно миење со ладна вода /висат или суво на линијата; Winter5.67 '★ Ваист : 84cm/33. Погодно е за секојдневниот живот, забава, училиште, одмор, канцеларија, работа, спортска облека, дом итн.41 '' ★ ракав : 50см/19.69 '' ★ должина (Панталони) : 102cm/40. Добредојдовте да пребарувате за „FQZWONG“. ❤ Feature : Сосема нов, висок квалитет! Обичен стилски и моден специјален дизајн, тој е погоден за какви било луѓе во форма на тело, уникатен стил, ве натера да изгледате поубаво, стилски, секси и елегантно.29 '' ★ Должина (Панталони) : 101cm/39,76 '' ★ Хип : 110см/43.occasions : задолжително за домашна топлина во есен и зимска треска : пролет, лето, есен, зимцер : Womenенкација : Casual 、 Comfortemate, Polyester, Cottonsleeve Должина : Долга должина : Долга ракав со ракави : Thin Package Вклучи : 1 компјутерски врвови на жени +1 компјутерски панталони : Ве молиме споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот, дозволете 1-3 см да се разликуваат заради рачното мерење, благодарение (целото мерење во CM и ве молиме забележете 1 CM = 0,39inch) ━━━━━━━━━━ ★ Големина : S ★ САД : 4 ★ Велика Британија : 8 ★ ЕУ : 34 ★ Биста : 111cm/43,70 '' ★ должина (Топ) : 59cm/23.Comm Комфициран материјал - брзо ќе стане ваш омилен. Лесно е да се облече и да се соблече и да одговара на друга облека.50 '' ★ должина (панталони) : 99cm/38.90 '' ★ должина (Панталони) : 100cm/39.64 '' ★ должина (Топ) : 61cm/24. Мекиот материјал обезбедува пријатно чувство на кожата во текот на целиот ден.

Детали

Избор на клиенти