Favomoto Kids килим 3 парчиња за цртани филмови DIY Punch Hooking Base Base Base Scissor Childre Home Home Starters Crocheting Sweing Thread Ebridery Supplies занаетчиски комплети за почетници за животни, комплет за кути?
Свеж

Favomoto Kids килим 3 парчиња за цртани филмови DIY Punch Hooking Base Base Base Scissor Childre Home Home Starters Crocheting

DEN 160.00

Достапно.

Комплет за везови за занаетчиски занаети- комплетот за плетенка волна везови со шема на везови од цртан филм Owl ќе биде фаворизиран меѓу девојчињата, забавата и учењето. Тема за везови- Предметот е вез за удар, поставен за да обезбеди алатки за возрасни и деца со ентузијасти за занаетчиски занаетчиски занаети. Комплет за везови за почетници- Завршувајќи го везот DIY и тој на wallид, врата или само место на решетката за десктоп, ќе биде убава и нежна декорација. Комплет за везови за игла. Комплет за везови за почетници- Предметот е вез за вез, поставен за да обезбеди алатки за возрасни и деца ентузијасти за занаетчиски занаетчиски занаетчиски производи. Рамка за дрво од вез. Храки за вез за животни- сет за волна волна во боја може лесно да се исполни потребно за правење разнобојни модели. Алатка за везови. Алатка за везови. Пакетот вклучува 3 комплети X Карактеристики на алатки за везови - Карактеристики во боја на волна може лесно да се исполнат што треба од шарен образец за вез за правење игла за игли. - Едноставно следете ја парчето ткаенина за комплет за везови за везови за вез. - Боја : Избрани комплет за вкрстени алатки. - Предметот е вез на удар, поставен за да обезбеди алатки за возрасни и деца DIY уметнички занаетчиски ентузијасти куки занаетчиски комплети. - Големина : Околу 15 x 15x 2 см комплет за вез на був. - Завршување на вез за DIY и нагоре на wallид, врата или само место на решетката за работна површина, тоа ќе биде убав и нежен декориран килим за килим. - Моделот за везови во стилот на цртани филмови ќе биде фаворизирана кај девојчињата, забавата и учењето килим од предиво игла. - Материјал : Дрво, памук комплет за вез за почетници. Добра информација за информации за плетење комплет за везови. , мали нишки за игла и волна, итн.

Детали

Избор на клиенти