HOPSUPRC надградби Дел за 1/18 TRX4M, легура на големиот Bore RC Absorber Damper, RC тркала гуми месинг 10мм хексадецимален центар за продолжено тркало, сребро со сина боја
Свеж

HOPSUPRC надградби Дел за 1/18 TRX4M, легура на големиот Bore RC Absorber Damper, RC тркала гуми месинг 10мм хексадецимален

DEN 847.84

Достапно.

❤ 【Компатибилен со】 : Делови за надградба на RC за 1/18 TRX4 M. ? 【Висок квалитет на материјал】 : RC Hops Up Made од квалитетен месинг, квалитетен цврст месинг, отпорен на абење, силен и издржлив, може да го користи долго време. ❤ 【Одлични перформанси】 : Неговата површина има анти-лизгачки ефект, што може да обезбеди силна способност за задржување на патот и издржливост и може да обезбеди стабилно и флексибилно возење. Поради специјалната текстура на површината на дизајнот, таа има поголем зафат, ќе биде погоден за тротоарот, сувата трева, тврдо спакуваната нечистотија, лабавите површини, итн. производи, ве молиме слободно контактирајте не за да побарате поврат или размена! Нашиот тим е подготвен да ви помогне да ги решите проблемите што сте ги сретнале, вашето задоволство е нашиот главен приоритет. ❤ 【Компатибилен со】 : Делови за надградба на RC за 1/18 TRX4 M. ? 【Висок квалитет на материјал】 : RC Hops Up Made од квалитетен месинг, квалитетен цврст месинг, отпорен на абење, силен и издржлив, може да го користи долго време. ❤ 【Одлични перформанси】 : Неговата површина има анти-лизгачки ефект, што може да обезбеди силна способност за задржување на патот и издржливост и може да обезбеди стабилно и флексибилно возење. Поради специјалната текстура на површината на дизајнот, таа има поголем зафат, ќе биде погоден за тротоарот, сувата трева, тврдо спакуваната нечистотија, лабавите површини, итн. производи, ве молиме слободно контактирајте не за да побарате поврат или размена! Нашиот тим е подготвен да ви помогне да ги решите проблемите што сте ги сретнале, вашето задоволство е нашиот главен приоритет.

Детали

Избор на клиенти