Jeonswod коска Кина кафе сет чај сет сад чаша керамичка кригла шеќер сад крема за чајно млеко кафуле за кафуле
Свеж

Jeonswod коска Кина кафе сет чај сет сад чаша керамичка кригла шеќер сад крема за чајно млеко кафуле за кафуле

DEN 975.84

Достапно.

Рачно обоено злато, благородно и елегантно. Нежните линии, поубави. Дизајн на поделба на зеленчук, пролетен навој на филтерот Екран ефикасно чајот се бави и се чувствува повеќе чист. Декорацијата на Пном Пен, модерна и светлина го зголемуваат чувството за церемонија за јадење. Елегантниот дизајн е обичен и бесплатен и лесен!. Рачно обоено злато, благородно и елегантно. Нежните линии, поубави. Дизајн на поделба на зеленчук, пролетен навој на филтерот Екран ефикасно чајот се бави и се чувствува повеќе чист. Декорацијата на Пном Пен, модерна и светлина го зголемуваат чувството за церемонија за јадење. Елегантниот дизајн е обичен и бесплатен и лесен!. Hand-painted gold,noble and elegant Smooth lines,more beautiful Vegetable partition design, spring threaded filter screen effectively the tea dregs and feels more pure Phnom Penh decoration, fashionable and light increase the sense of dining ceremony The sleek design is casual and free and easy!Material : Високо ниво на коска Chinacraft : On-glazedpacking : Задебелен пакет од пена : За софтвер за пијалоци или подарок за апликација на микробранови × машина за миење садови вклучува : како што е прикажано во Machingize Manual мерка, ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см.

Детали

Избор на клиенти