Houkai kungfu чај постави додатоци постави чај уметнички чај клип лажица чај церемонија шест господин
Свеж

Houkai kungfu чај постави додатоци постави чај уметнички чај клип лажица чај церемонија шест господин

DEN 2.33

Достапно.

Површината е третирана со топлина за да се направи мазна и лесна за чистење. Подигнете го вашето искуство со „церемонија на чај“ - „церемонија на чај“ е кинеското име што се користи за церемонијата на чајот Кунг Фу и е важна алатка за основните алатки на кинеската церемонија на чај Кунг Фу. Со овој додаток за церемонија на чај, можете да уживате во автентично церемонијално културно искуство. Уникатна идеја за подароци - овој сет на чај е совршен подарок. Импресионирајте ги вашите најблиски споделувајќи ја оваа торба со чај и оставете им да го подготват најприродниот и корисен пијалок во светот. Површината е третирана со топлина за да се направи мазна и лесна за чистење. Подигнете го вашето искуство со „церемонија на чај“ - „церемонија на чај“ е кинеското име што се користи за церемонијата на чајот Кунг Фу и е важна алатка за основните алатки на кинеската церемонија на чај Кунг Фу. Со овој додаток за церемонија на чај, можете да уживате во автентично церемонијално културно искуство. Уникатна идеја за подароци - овој сет на чај е совршен подарок. Импресионирајте ги вашите најблиски споделувајќи ја оваа торба со чај и оставете им да го подготват најприродниот и корисен пијалок во светот. Површината е третирана со топлина за да се направи мазна и лесно да Церемонија. Со овој додаток за церемонија на чај, можете да уживате во автентично церемонијално културно искуство. Идеја за подароци - овој сет на чај е совршен подарок. Импресијата на вашите најблиски со споделување на оваа торба со чај и да ги оставите да го подготват најприродниот и корисен пијалок во светот. Белешка : Ве молиме, разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Благодарам! Забелешка : нормално е дека бојата на една керамичка чаша е нерамна или има мали испакнатини и мали јами.

Детали

Избор на клиенти