Paynan Portable Travel Travel Кинески кунг фу чај сет керамички чајник сет Гаиван чај чај церемонија на чај
Свеж

Paynan Portable Travel Travel Кинески кунг фу чај сет керамички чајник сет Гаиван чај чај церемонија на чај

DEN 1.00

Достапно.

Материјал : Керамика. Поставен сад за чај од порцелан, кои имаат преносна торба за патувања е погодно за извршување, безбедно и лесен за складирање. Погоден за патување, дома, отворено и канцеларија. Погоден за подготовка на црн чај, зелен чај, чај од јасмин, пу-ер, олонг, занаетчиски чај и др. Тоа е одличен подарок за семејството и пријателите. Материјал : Керамика.

Детали

Избор на клиенти