NM092625A Месинг Џеб Компас Притисни Копче Пиратски Случај Пакет од 30
Свеж

NM092625A Месинг Џеб Компас Притисни Копче Пиратски Случај Пакет од 30

DEN 283.20

Достапно.

Изработени од висок квалитет на месинг-Случај Пакет од 30. Големина : 1,75 инчи. Боја : Златна. Изработени со грижа, од артикенти и занаетчии и се користат за насока. Одличен додаток на вашата поморска или пиратска колекција. Компасот е направен во месинг со полиран месинг финиш. Големината на компасот е 1,75 инчи приближно и тежи 2,5 унци. Рачно изработен Месинг Притисни Отворен Компас, Џебен Компас За Пешачење И Кампување · Рачно Изработен Месинг Притисни Отворен Џеб Часовник Стил Компас За Пешачење И Кампување · може лесно да се носи во џеб или да се носи како ѓердан. Исто така прави одличен подарок за деца и забави· Рачно Изработен производ, не се продава како антички.

Детали

Избор на клиенти