ПОДАРОК ЗА ХАРМОНИЈА-Врежан Џебен Компас-Подароци За Мажи, Подароци За Ловци, Подароци За Врска На Далечина, Опстанок На Компас, Пешачење Со Компас, Компас За Кампув
Свеж

ПОДАРОК ЗА ХАРМОНИЈА-Врежан Џебен Компас-Подароци За Мажи, Подароци За Ловци, Подароци За Врска На Далечина, Опстанок На Компас,

DEN 3.33

Достапно.

Врв на ориентирачки компас : мал компас врежан со цитат "Ти Си Мојата Омилена Авантура" ќе биде совршен бронзени подароци за годишнината за мажи или сентиментални подароци за момче. Ако барате уникатни и необични подароци исто како подароци за 25-годишнината за сопругот, не барајте повеќе!. Сентиментални подароци за мажи кои не сакаат ништо : Трајно гравирање што ќе трае вечно! Овој бакарен компас не само што е целосно функционален, туку е и моќен симбол на водство, внатрешна сила и авантура. Погоден за секоја година прослава, како 50-ти/40-ти/25-ти/20-ти/10-ти/1-ви свадба годишнината подарок, или подароци за дечко роденден уникатен. Карактеристики : Изработени со издржлив месинг материјал, сјајна површина и гроздобер стил. Дијаметар : 1,77" (45мм). Испораката обично трае ВО САД. Врв на ориентирачки компас : мал компас врежан со цитат "Ти Си Мојата Омилена Авантура" ќе биде совршен бронзени подароци за годишнината за мажи или сентиментални подароци за момче. Ако барате уникатни и необични подароци исто како подароци за 25-годишнината за сопругот, не барајте повеќе!. Сентиментални подароци за мажи кои не сакаат ништо : Трајно гравирање што ќе трае вечно! Овој бакарен компас не само што е целосно функционален, туку е и моќен симбол на водство, внатрешна сила и авантура. Погоден за секоја година прослава, како 50-ти/40-ти/25-ти/20-ти/10-ти/1-ви свадба годишнината подарок, или подароци за дечко роденден уникатен. Карактеристики : Изработени со издржлив месинг материјал, сјајна површина и гроздобер стил. Дијаметар : 1,77" (45мм). Испораката обично трае ВО САД.

Детали

Избор на клиенти