Браун Антички 2,5 Инчен Прибл. Месинг Наутички Компас Во Гроздобер Стил Со Врежано Предно Капаче, Кожна Торба и Античка Завршница
Свеж

Браун Антички 2,5 Инчен Прибл. Месинг Наутички Компас Во Гроздобер Стил Со Врежано Предно Капаче, Кожна Торба и Античка Завршница

DEN 2.67

Достапно.

Браун Антички 2,5 Инчен Прибл. Месинг Наутички Компас Во Гроздобер Стил Со Врежано Предно Капаче, Кожна Торба И Античка Завршница. Рачно Изработени Материјали : месинг, стакло, кожа, античка завршница. БОЈА : КАКО ШТО ПОКАЖУВААТ НА СЛИКАТА КАФЕАВА АНТИЧКИ. Погледнете Фотографии За Вистинска Слика На Производот. Прекрасен подарок за господа и вашите љубовници. Кралската Пошта 1 класа Пост Врвот Повици Услов Нов. А Парична Казна Квалитет Рачно изработени Објект. 100% Рачно Изработени Во Индија. Репродукција. Високо Квалитетен ситно калибриран Како еколошки производ со Висококвалитетен Модел од 100% цврст тежок Месинг. Опција за подароци : Тоа е Најдобар Подарок за Годишнината Од Бракот , денот На Родителите , мајките , Подарокот За Враќање На Свадбата , Роденденот , затоплувањето На Куќата , Инаугурацијата Во Канцеларија / Продавница , Празнични прилики - како Дивали ,Ракша Бандан , Грах правеш и Корпоративни Подароци. Целата Работа Е Рачно Изработена Ова е Ставка За Репродукција, А не Античко Добро Парче Колекција. Браун Антички 2,5 Инчен Прибл. Месинг Наутички Компас Во Гроздобер Стил Со Врежано Предно Капаче, Кожна Торба И Античка Завршница. Рачно Изработени Материјали : месинг, стакло, кожа, античка завршница. БОЈА : КАКО ШТО ПОКАЖУВААТ НА СЛИКАТА КАФЕАВА АНТИЧКИ. Погледнете Фотографии За Вистинска Слика На Производот. Прекрасен подарок за господа и вашите љубовници. Кралската Пошта 1 класа Пост Врвот Повици Услов Нов. А Парична Казна Квалитет Рачно изработени Објект. 100% Рачно Изработени Во Индија. Репродукција. Високо Квалитетен ситно калибриран Како еколошки производ со Висококвалитетен Модел од 100% цврст тежок Месинг. Опција за подароци : Тоа е Најдобар Подарок за Годишнината Од Бракот , денот На Родителите , мајките , Подарокот За Враќање На Свадбата , Роденденот , затоплувањето На Куќата , Инаугурацијата Во Канцеларија / Продавница , Празнични прилики - како Дивали ,Ракша Бандан , Грах правеш и Корпоративни Подароци. Целата Работа Е Рачно Изработена Ова е Ставка За Репродукција, А не Античко Добро Парче Колекција. Браун Антички 2,5 Инчен Прибл. Гроздобер Стил Месинг Наутички Компас Со Врежана Предна Капа, Кожна Торба и Антички Финиш Рачно Изработени Материјали : месинг, стакло, кожа, антички финиш.

Детали

Избор на клиенти