Styling Gear 150 Комбини за коса Барбер чешла поставени чешли за мажи чешли за жени чешли за стилист за коса брада мустаќи стајлинг џеб чешел направен во САД 12 парче.
Свеж

Styling Gear 150 Комбини за коса Барбер чешла поставени чешли за мажи чешли за жени чешли за стилист за коса брада мустаќи стајлинг

DEN 2.67

Достапно.

Овие џебни чешли се широко користени ширум светот во индустријата и се совршени за пресеци на коса дома и берберници и салон за коса. Без разлика дали ви треба чешел од текстура, директен чешел или чешел за коса, изберете опрема за стилизирање #150 со фини заби за професионален допир. • Лесно пресекување и разделување, благодарение на дизајнот на фините и широките заби на чешел. - мазна и сјајна пластична површина. Долготраен материјал Бербер Комбс - Одлични чешли за жени за издржливост. Дајте изјава со Gear STYLILE #150 со фини заби Клипер Комбини за бербери! Овие комбинирани врвни квалитети доаѓаат во голем број на издвојувања на бои и се изработени од висококвалитетна пластика за издржливост и флексибилност на кој било вид на коса. Овие фини четки за заби можат да се користат за влажни и суви пресеци на косата и во многу ситуација во стилизирање на косата. Со владетел за прецизно сечење на косата. - Со владетел за прецизно сечење на косата. Со инчи во задниот дел за прецизни намалувања на косата. Барбер Комбс професионалец.Чешел за сечење на косата со издвојувачки бои и владетел од едната страна - бербер чешла со димензии на : 7 x 1 x 0,17 прави совршени чешли за жени и чешли за мажи. - Може да се користи со клипери и ножици за сечење ширина. - 7 инчи долг со широк 1 инчи. Боите нема да избледат и тие се отпорни на дамки. Погодно за употреба на салон и берберница. Финиот заб е одличен како чешел од првут. DESINFECTABLE COBBS нема да апсорбира - овие стилови за сечење на косата, стилисти за коса, чешли за чешли за коса за жени, модел за стилизирање на модел #150 од нема да апсорбираат стерилизирачки раствори, перми, балсами, шампони, масло, вода, итн. Gear Gear #150 со фини заби се совршена алатка за нежен и прецизен стил на коса. Загарантирано 100% задоволство или вие пари - ние сме толку сигурни во нашиот производ што сме подготвени да ги ставиме нашите пари таму каде што е устата. Искусете нежен и прецизен стил на коса со нашите чешли за бербери чешли за мажи : . - Погодно за употреба на салон и берберница. • Направено од не-апсорбитни и издржливи, што го олеснува чистењето и долготрајното. Со удобна рачка, овие чешли се дизајнирани за лесна употреба и максимална контрола. - Издвоите од боите на толпата. • Идеално за чувствителни скалпи и совршен за сите типови коса. Комбините за сечење бербери се дизајнирани со бербери и машко чешлање во умот, овие чешли се направени за да даваат професионални резултати секој пат.

Детали

Избор на клиенти