Скелет Од Риба Од Птичји Сипа, Фидер За Коски Од Папагалски Риби, Решетка За Хранење Коски Од Птичја Пластика, Сад За Складирање Кафез За Птици Вертикална Решетка За
Свеж

Скелет Од Риба Од Птичји Сипа, Фидер За Коски Од Папагалски Риби, Решетка За Хранење Коски Од Птичја Пластика, Сад За Складирање

DEN 143.84

Достапно.

Материјал : Скелетот Од Птичја сипа е изработен од висококвалитетни пластични и метални материјали, силен и издржлив, не е лесен за оштетување и може да се користи долго време. Лесен за инсталирање : пластичната решетка за хранење сипа е лесна за инсталирање. Скелетот од сипа е совршена решетка за миленичиња за вашите слатки птици и може добро да го украси вашиот кафез за птици. Функција : папагалот фидер за коски од риба може да помогне да се спречи паѓање на фрагменти од коски од кафезот, нема да падне на подот и лесно се чисти. Опсег на примена : погоден за мали и средни птици, како што се папагали, mac, какатели, сипки, канаринци и други птици.Опсег на примена : погоден за мали и средни птици, како што се папагали, mac, какатели, сипки, канаринци и други птици. Гаранција За Квалитет И Безбедност : Користете ФБА ЗА испорака. Ако имате проблеми со квалитетот, можете да испраќате повратни информации преку е-пошта. Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Оваа ставка е штанд за птици за миленичиња и штанд за храна. Користи добри материјали, пренослив е, практичен и издржлив. Тој е уникатен и убав, без бруси, мазен и безбеден, а вашето домашно милениче птица може да стои. Материјалот може неговата издржливост и практичност.Карактеристики : Главна функција : Спречете фрагменти од коски да испаднат од кафезот. Нема да падне на подот и лесно се чисти.Функција за складирање : може да се користи за држење овошје, коски од лигњи, зеленчук итн.Прачка за решетка за птици : птицата лесно може да се стегне на костурот за птици и да ја поддржи, што е погодно за јадење на птицата.Широк спектар на примена : погоден за кожа од тигар, божур, црн феникс, папагал и други птици.Здравје на птици-Дизајнирано специјално за здравјето на птиците.Спецификација : Материјал : пластика, металбој : зеленаприменливи предмети : кожа од тигар, божур, црн феникс, папагал и други птици.Димензии : Приближна должина : 14,3 см.Функција : Може да се користи за држење овошје, коски од лигњи, зеленчук итн.Пакетот вклучува : 2 штандови за папагали.

Детали

Material:
plastic, metalColor

Избор на клиенти