Waltyotur BT30-ER16-70 Collet Hande погодна за машина за гравирање CNC и машина за мелење 4 парчиња
Свеж

Waltyotur BT30-ER16-70 Collet Hande погодна за машина за гравирање CNC и машина за мелење 4 парчиња

DEN 1481.60

Достапно.

BT30-ER16-70 Collet Hande е изработена од висококвалитетен челичен материјал, кој е здрав и издржлив. Погодно за машина за гравирање ЦПУ и машина за мелење. Должина на мерачот : 70мм, повлечете ја низата на шипката : M12. Висока прецизност на Чак, постабилна обработка. Пакетот вклучува : 4 x BT30-ER16-70 рачка за колекции. BT30-ER16-70 Collet Hande е изработена од висококвалитетен челичен материјал, кој е здрав и издржлив. Погодно за машина за гравирање ЦПУ и машина за мелење. Должина на мерачот : 70мм, повлечете ја низата на шипката : M12. Висока прецизност на Чак, постабилна обработка. Пакетот вклучува : 4 x BT30-ER16-70 рачка за колекции.

Детали

Избор на клиенти