Колба колба За Алкохол  Нерѓосувачки Челик Истекување Со Инка Кожа Покритие 8 Мл Пиење На Алкохол, Виски, Рум и Вотка  За Мажи Нерѓосувачки Челик Колба Шибори боење
Свеж

Колба колба За Алкохол  Нерѓосувачки Челик Истекување Со Инка Кожа Покритие 8 Мл Пиење На Алкохол, Виски, Рум и Вотка  За Мажи

DEN 287.68

Достапно.

Уникатен Дизајн : ќе уживате во уникатниот дизајн и убавото чувство со издржлива стп кожа во вашата рака, што ви дава безбеден цврст стисок додека пиете од него или го земате од џеб или костум. Апликација : тоа е прекрасна колба за мажи риболов, лов, кампување, скара активности на отворено. можете да уживате во пиењето кога и каде сакате. Совршен Подарок : Овие колби се одлични за родендени, денот на таткото, младоженци/кум, Божиќ, свадби и/или подароци за дипломирање. Шарени Шема : постојат многу видови на шарени шема да се избере, секогаш постои еден за вас!. Забелешка : оваа колба не може да се мие со вода, не може да се избрише со хемиски растворувачи. Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик,Микрофибер Двострано Печатење. Големина : 9, 2х15см / 3, 6х6ин. Капацитет : Околу 227ml (8oz) Карактеристики : Надворешниот слој прифаќа двослојна крава + технологија за нано печатење.

Детали

Избор на клиенти